Skaila Beqo nga Saranda pjesëmarrëse në Twinkle Twinkle Festival – VIDEO

29/03/249:24

Shperndaje:

Skaila Beqo nga Saranda merr pjesë në Twinkle Twinkle Festival, i cili organizon këtë vit edicionin e tretë.

Twinkle Twinkle Festival vjen duke bërë bashkë fëmijët më të talentuar dhe të apasionuar pas këngës.
Twinkle Twinkle Festival, ku merr pjesë Skaila Beqo është një festival fëmijësh me autorët më të njohur të muzikës shqiptare dhe ku fituesi do shpallet nga një juri me profesionistët më të mirë.

Kënga “Melodi e zemrës” e sarandjotes Skaila Beqo deri tani vlerësohet si kënga më e pëlqyer nga publiku.

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.