Shpresë për Bledarin/ Pas publikimit në Saranda Web emigranti nga Australia dhuron 10.000 euro

02/06/2012:13

Shperndaje:


Vetëm pak ditë pas publikimit në Saranda Web të rastit të Bledar Islami, i cili dergjet në shtrat prej vitesh dhe mundësia e vetme për t’u ringritur në këmbë është një operacion i cili kushton 10 mijë euro, thirrjes për ndihmë, përveç disa donatorëve në shuma të konsiderueshme, i është përgjigjur edhe një emigrant nga Australia, i cili ka dërguar shumën prej 10 mijë euro.

https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/303032400697327/

Pas disa ditësh Bledari do të niset drejt Spitalit për të kryer operacionin.
Duke falenderuar dhuruesin e 10.000 euro, i cili nuk preferon të bëhet publik, Saranda Web uron që operacioni të jetë i suksesshëm dhe ta shikojmë Bledarin përsëri në këmbë.

https://www.facebook.com/143672462471081/posts/1507149192790061/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.