Shpërthejnë polemikat në PD Sarandë. I propozuari për deputet akuzon kryetarin

23/05/1721:19

Shperndaje:


pd sarande 1Shpërthejnë polemikat në PD Sarandë. I propozuari për deputet akuzon kryetarin.
Nëpërmjet një postimi në facebook, njëri prej kandidatëve të mundshëm për deputet në Qarkun e Vlorës Vasil Kaliva, akuzon kryetarin e PD Sarandë Hariz Mema se e ka mbajtur të dërguarën e kryesisë Grida Duma të izoluar nga demokratët dhe ka lejuar që ajo të takohet me të preferuarit e kryetarit.
Erdhi kryetaria e grupit te punes te qarkut dhe takohej veten ne ata qe thriste kryetari ne tel.Nuk lejonte te takoheshim me te.Luftuan 91dite ne cader ,tani kryetari i pd te sarandes na tregon sa nivel kemi ,per kete luftuan?zoti kryetar ju nuk e keni partine prone ,nuk jeni aty per te kercenuar e per te bere pazare .Ne luftuam ,dhe fituam kercenimin ..” shkruan në facebook.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.