Shpërndahen pako ushqimore në 42 familje të sugjeruara nga Saranda Web

30/03/2011:42

Shperndaje:


Janë shpërndarë sot ndihma ushqimore edhe për 42 familje të sugjeruara nga Saranda Web, të cilat në këto ditë gjenden në vështirësi ekonomike si pasojë e izolimit dhe papunësisë.
Thirrja e Saranda Web ka gjetur gjatë ditëve të fundit mbështetjen e shumë donatorëve, të cilët kanë mundësuar shpërndarjen e këtyre pakove ushqimore.

Urojmë që kjo nismë të përqafohet edhe nga bizneset e tjera, si shenjë solidariteti qytetar në këto ditë të vështira izolimi.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.