Së shpejti nis puna për Rikonstruksionin e Muzeut Historik në Delvinë

13/10/2019:09

Shperndaje:


Së shpejti pritet të fillojë puna për rikonstruksionin e Muzeut Historik në qytetin e Delvinës.
Në faqen e publikimeve elektronike të Agjensisë së Prokurimeve Publike është publikuar rezultati i tenderit për Rikonstruksionin e Muzeut Historik në Delvinë, ku për rikonstruksionin e tij është akorduar një fond prej rreth 16 milionë e 500 mijë lekësh të vjetra.

Kontrata për këto punime është lidhur në datën 1 tetor 2020 me kompaninë ”ILIRIA/D” sh.p.k dhe punimet pritet të zgjasin 30 ditë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.