Sarandë: Humb jetën një 13-vjeçar nga Delvina


Sarandë: D. M, 13 vjec, banor i Delvinës, ka shkuar i vdekur në spitalin e Sarandës.
13-vjeçari mbëmjen e djeshme ishte me shoqërinë në plazhin Shpella në Lukove, ku kanë kaluar edhe natën.

Mëngjesin e sotëm kur shokët i kanë thirrur kanë vënë re se ai nuk reagonte dhe kanë njoftuar ambulancën, e cila e ka sjellë në spitalin Petro Nako në Sarandë.
Në trupin e 13-vjeçarit nuk ka shenja dhune.
Vijojnë hetimet