Sarande, apartament 2+1, kati IV, me pamje nga deti

Sarande, apartament 2+1, kati IV, me pamje nga deti
Apartamenti eshte i mobiluar dhe i kompletuar.
Siperfaqja 114 m2. Kati i dyte.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, kuzhine dhe sallon me pamje nga deti, 1 banje.
Cmimi 65,000 i panegociueshem
Te interesuarit te kontaktojne ne 069 530 7154
15151399_1424595457567974_47359246_n15058741_1424595594234627_1619687428_n 15058749_1424596074234579_1159564588_n 15058752_1424595984234588_2022076651_n15139344_1424595980901255_253306897_n15135561_1424596180901235_1191191796_n 15135603_1424595790901274_1404463873_n 15139569_1424596140901239_1805660708_n 15151402_1424595784234608_673531845_n

Like & Share
Loading...
loading...
loading...

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.