RIKTHIM NË TOKËN E AGRUMEVE

06/11/2222:09

Shperndaje:

RIKTHIM NË TOKËN E AGRUMEVE – CROSSFIRE

Për sezonin e sivjetshëm të vjeljes, grumbullimit dhe shitjes së mandarinave, portokalleve, limonave dhe qitrove… Por edhe për ullirin dhe vajin e virgjër… Për shegën dhe lëngun bio të shegës… Për qumështin e djathin me emër të zonës… Por më kryesorja për të sjellë live në studio dhe me lidhje në Skype fermerin, bujkun dhe blegtorin e zonës. Në hapësirën e Saranda Web në Facebook dhe YouTube Këtë të diel emisioni i tridhjetë e tetë, i dhjeti në sezonin e dytë

Saranda Web

https://www.facebook.com/sarandaweb.net

website https://www.sarandaweb.net


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.