RIGELS BALILI KONFIRMON KANDIDIMIN PËR BASHKINË DELVINË

12/11/2220:04

Shperndaje:

Ish kryetari i Bashkisë Delvinë Rigels Balili ka konfirmuar kandidimin për kryetar të Bashkisë Delvinë në zgjedhjet e 14 Majit 2023

Lajmi bëhet i ditur nga burime të Saranda Web.

Rigels Balili fitoi zgjedhjet në vitin 2015 dhe drejtoi Bashkinë Delvinë për 4 vjet, por u largua nga pas braktisjes së i bëri Lulzim Basha zgjedhjeve lokale të vitit 2019 dhe dozëzimit të pushtetit lokal pa zgjedhje.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.