Rezultati i numërimit të votave për kandidatët e PS dhe PD në KZAZ 90 Bashkia Sarandë

27/04/2120:22

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.