Rezultatet dhe rënditja në Kategorinë e Dytë pas takimeve të sotme

Rezultatet
Tepelena : Delvina 2:0
Memaliaj : Devolli 0:1
Maliqi : Elbasani 2:3
Permeti : Gramozi 0:2
Butrinti : Kelcyra 1:0
Skrapari : Domosdova 1:0
————————–
Rënditja
1- Elbasani 31
2- Oriku 29
3- Albpetrol 26
4- Butrinti 26
5- Devolli 25
6- Delvina 21
7- Maliqi 20
8- Kelcyra 16
9- Tepelena 16
10- Domosdova 13
11 – Gramozi 11
12- Memaliaj 9
13- Permeti 9
14 – Skrapari 7

 

Spread the love
Loading...
AlbanianEnglishFrenchGermanGreekItalianMacedonianPolishRussianSwedish