Restaurant Haxhi kërkon Ndihmëse Kuzhiniere, Banakier/e dhe Ndihmës Kamarier/e

14/09/2316:47

Shperndaje:

Restaurant Haxhi kërkon të punësojë Ndihmëse Kuzhiniere, Banakier/e dhe Ndihmës Kamarier/e.

Të interesuarit të kontaktojnë në 069 663 8919 ose të paraqiten te Restaurant Haxhi mbi Shëtitore.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Një vatër e re zjarri ndizet në Delvinë – VIDEO
Fast Food Grill në Shëtitoren e Sarandës kërkon të punësojë Zgarist
Petro Gjikuria takim me banorët në Dhërmi: Fëmijët tanë të qëndrojnë këtu
Kompania Globe kërkon të punësojë Shitës/e për dyqanin në Sarandë
Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.