Resol Hotel 2 kërkon Punonjëse Kuzhine për mëngjeset, Barist, Kamarier/e dhe Sanitare

19/06/2415:53

Shperndaje:

Resol Hotel 2 në Ksamil  kërkon të punësojë: 

 

Punonjëse Kuzhine për mëngjeset 

Barist

Kamarie/e

Sanitare. 

 

Ofrohen para shumë të kënaqshme

 

KONTAKT: 068 457 0665


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË
KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.