Rama: Paguani dritat ose ua presim!

25/03/2016:31

Shperndaje:


Taksat dhe sigurimet do të paguhen, sepse ndryshe nuk shkojmë dot përpara në këtë luftë, se përfundojmë në një gropë ku edhe korona nuk na gjen dot nëse do të na kërkojë.
Pagesat e dritave do të bëhen një për një, kush nuk i paguan nuk do të ketë drita, nuk është deti kos.

Pasi krijon efekt zinxhir negativ, mund të përfundojmë në kolaps.
Kemi falur kamatë vonesat komplet, tani të gjithë janë vetëm në raport me aktualitetin.
Kush thotë se nuk kam mundësi, të kursejë dritat, nuk ka rrugë tjetër.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.