Qytetari raporton i shqetësuar në Saranda Web: Duhet të ndërhyjë bashkia dhe ushtria

26/05/2222:15

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.