Qytetari denoncon përditë vjedhjen e rërës nga plazhi, institucionet heshtin

01/06/1921:06

Shperndaje:


Nje qytetar prej dates 4 Maj denoncon vjedhjen e pernatshme te reres nga Plazhi i Shpelles ne Lukove, por sic shprehet ai per Saranda Web, pavaresisht kesaj vjedhja vazhdon pernate.
Kam denoncuar ne Komisariatin e Policise se Himares perdite, por gjithmone me thone se jemi ne ndjekje te situates dhe ne kerkim te autoreve, por vjedhja e reres nga plazhi vazhdon pernate. Une u dergoj foto dhe video, policia vjen diten dhe mban procesverbale, ndersa hajdutet vijne perseri naten me kamiona dhe ngarkojne rere, shprehet qytetari.
Plazhi i Shpelles eshte nje nder plazhet me te bukur me uje te kristalte ne bregdetin shqiptar.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.