Qytetari ankohet për gjendjen e pastrimit në qytetin e Delvinës

25/01/2312:19

Shperndaje:

Qytetari ankohet për gjendjen e pastrimit në qytetin e Delvinës

Pershendetje Saranda Web!

Jam nje qytetar ne lagjen Papuci, Delvine.

Doja te beja nje ankese per plehrat ne lagje: Semundja sheshit dhe bashkia nuk merr masa per pastrimin e kosheve te plehrave. Jane perhapur neper lagje pasi koshi eshte mbushur plote. Nuk dalin dot femijet te lozin dhe nuk hapim dot dritaret per te marre ajer te pastert se eshte ndotur lagjia ane e mbane me plehra.

Ju lutem publikojeni qe te merren masa, se vetem me ane te publikimeve mund te ndergjegjesohet sado pak bashkia Delvine


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.