Qytetarët e Sarandës njëzëri: S`e votojmë Nikon për deputet, e duam në spital

10/03/2119:01

Shperndaje:


Qytetarët e Sarandës nuk duan ta shikojnë Niko Kurin deputet, por e duan mjek në spitalin e Sarandës.
Kjo është përgjigjia e tyre në qindra komente në anketën e zhvilluar në Saranda Web.
Qytetarët shprehin mirënjohje të vecantë për mjekun Niko, për shërbimet që ka ofruar ndaj qytetarëve dhe shprehin frikën se nëse Niko Kuri votohet për deputet, spitali i qytetit do të mbetet pa mjek.
ANKETA NË FACEBOOK

ANKETA NË INSTAGRAM

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Saranda Web (@saranda.web)


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.