“Qeni i zonjës” kafshon kalimtarin

22/03/1820:07

Shperndaje:


Një qytetar në Sarandë ka përfunduar në urgjencën e qytetit si pasojë e kafshimit të një qenushi.
Qenushi ka qenë i shoqëruar nga zonja e tij, e cila një moment ka humbur vëmendjen dhe duke që qeni të sulmojë kalimtarin.
Si pasojë e kafshimit, qytetari ka përfunduar në urgjencën e spitalit, ku ka marrë ndihmë mjeksore.
Qentë janë një problem shqetësues në qytetin e Sarandës, ku ka patur disa raste ku qytetarët janë sulmuar prej tyre. 

 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.