Prishet kjoska në Ksamil. Flet pronari i kjoskës

08/12/1811:18

Shperndaje:


 

Pershendetje Saranda Web.

Shpresoj te publikosh dhe keto pamje foto se cfare beri dje ky Erua  duke shkaterruar me zjarr pronen time. Theksoj se ushtroj aktivitet qe ne vitin 2012 aty, ndersa keta e pretendojne me pronesin e Revanive dhe dihet se cfare fallsifikimesh jae bere. Mbase pronar ne nuk jemi sepse kemi ndertuar si gjithe te tjeret por keta nuk jane dhe nuk jane. Tani per drejtesi dhe per opinion publik publikoji keto foto sic bere me keta. 

 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.