Presidenti i Republikës Ilir Meta mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Hariz Memës

16/02/2113:50

Shperndaje:


Presidenti i Republikës Ilir Meta nëpërmjet një postimi në facebook shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të kryetarit të PD Sarandë Hariz Mema.
Me hidhërim të madh u informova për vdekjen e dhembshme të Kryetarit të Degës së Partisë Demokratike të Sarandës, Hariz Mema, një personalitet i përkushtuar për paqen dhe begatinë e komunitetit.
Ngushëllimet e mia të sinqerta për familjen dhe të gjithë demokratët e Sarandës e mbarë Shqipërisë.
Zoti ju dhëntë forcë për përballimin e dhembjes për këtë humbje të pazëvendësueshme! – shkruan Presidenti Ilir Meta.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.