Policia heq shezllonget nga Plazhi në Krorez, por hesht për pushtimin e Plazhit të Centralit

10/08/1911:47

Shperndaje:


Kryeministri Edi Rama ka publikur video nga momenti kur policia heq shezllonget nga plazhi i Krorezes.
Por duke pare aksionet e policise ne plazhet e largeta dhe heshtjen ndaj pushtimit te Plazhit te Centralit dhe Plazhit ne Ri ne Sarande, natyrisht lindin dyshime per qellimet e ketyre aksioneve.
Jane vertete aksione per kthimin e plazheve publikut (ne Krorez ka plazh te pafund per publikun, ndersa ne Sarande nuk gjen asnje m² per te vendosur cadren) apo jane operacione per kapjen e plazheve me te bukura?
VIDEO

https://www.facebook.com/138734771522/posts/10156898890126523/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.