Pizza Savos kërkon për punësim vjetor Motorist dhe Punonjëse për fast-food

27/09/2311:32

Shperndaje:

Pizza Savos kërkon për punësim vjetor Motorist dhe Punonjëse për fast-food.

Për pagën dhe info të tjera, të interesuarit/at të kontaktojnë në 0685055300 ose të paraqiten te Pizza Savos, pranë shkollës “Adem Sheme”.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË
KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.