Përplasen 2 motora në Xarrë, 12-vjeçari plagoset rëndë dhe transportohet në spital

20/11/219:30

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.