Përfundon numërimi, EMRAT e 31 anëtarëve të rinj të Këshillit Bashkiak Sarandë

16/05/2319:12

Shperndaje:

Ka përfunduar numërimi i votave për Këshillin Bashkiak Sarandë.

EMRAT E ANËTARËVE TË RINJ TË KËSHILLIT BASHKIAK:

Bashkë Fitojmë 4

Shpëtim Nuhe Ahmeti
Farie Mehmet Hyska
Enea Arjan Vasili
Laureta Fane çeçi

Partia Socialiste 12

Irena Thanas Marjani
Asaf Adem Stroka
Lindita Vangjel Kondi
Dritan Mete Peçi
Denisa Xhevahir Islamaj
Erlind Genci Sulo
Dafina Mugai Allkushi
Gjergji Selfo Imeraj
Suela Agron Shahinaj
Ermir Mit’hat Hoxha
Elona Stefan Mano
Festim Haxhi Mina

Partia Agrare Ambjentaliste e Shqipërisë 1

Angjele Kostandin Lapa

Partia Republikane Shqiptare 2

Zana Kadri Piro
Përparim Iliaz Ahmeti

Partia Levizja e Legalitetit 2

Jolio Kastriot Dine
Anjeza Kujtim Dike

Partia Demokratike 3

Vesel Halit Koçiu
Pranvera Servet Osmani
Eugen Artur Qëndro

Fryma e Re Demokratike 1

Ilirjan Simo Gërdhuqi

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet 2

Klejdjan Agron Murtaj
Edlira Ali Gjidede

Aleanca Arbnore Kombëtare 2

Xhino Edmond Jaçaj
Era Edmond Jaçaj

Partia Balli Kombëtar 1

Bejdo Jakup Çela

Ibrahim Bajrami – I Pavarur


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.