Përfundojnë takimet për Butrintin dhe Delvinën. Rezultatet dhe klasifikimi

18/11/1814:52

Shperndaje:


 

Ekipi i Butrinti ka humbur takimin e sotëm përballë Memaliajt me rezultatin 4-3. Golat për Butrintin u shënuan nga  në min 22 nga J.Prifti dhe 25″ nga  E.Llojaj dhe A.Dalanaj (90+2″). 

Ndërsa Delvina ka fituar takimin me Naftëtarin me rezultatin 1-0 me gol të shënuar në min 2 nga D. Mehmeti. 

Pas javës së 9-të ekipi i Butrintit e shikon veten në vendin e parafundit në klasifikim me vetëm 7 pikë, ndërsa Delvina ndodhet një vend më lart me 8 pikë

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.