Pas shatërvanit Bashkia Sarandë rikonstruksion Këndit të Lojrave në Parkun Miqësia

12/06/2015:52

Shperndaje:


Pas pastrimit të shatërvanit në Parkun Miqësia, Bashkia Sarandë ka ndërhyrë edhe në rikonstruksionin e Këndit të Lojrave për Fëmijë.
Në mbledhjen e fundit të Këshillit Bashkiak kryetari Adrian Gurma u shpreh se kemi në dispozicion 2 kënde lojrash dhe jemi në kërkim të hapësirave ku t’i vendosim.

Ende nuk dihet nëse në 2 këndet e lojrave të përmendura nga kryetari i bashkisë përfshiheshin këto lodra të vendosura në Parkun Miqësia.

https://www.facebook.com/143672462471081/posts/1529307937240853/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.