Pas nënës, rezulton pozitiv me Covid fëmija 3 muajsh në Sarandë

27/07/2015:41

Shperndaje:


Një rast i ri me koronavirus ka rezultuar sot në Sarandë.
Bëhet fjalë për një fëmija 3-muajsh i një 25-vjeçareje, nuse në fshatin Mursi të Sarandës.

Ajo rezultoi pozitive të premten, ndërsa mbrëmë tamponi ka treguar se i prekur nga virusi ishte dhe vajza e saj.

Nëne e bije janë nisur drejt spitalit Infektiv të Tiranës.
Po ashtu ndërsa drejt Tiranës është nisur edhe një efektiv policie që rezultoi pozitiv me COVID-19 të dielën.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.