Pamjet e rënda të aksidentit ku humbi jetën 1 person dhe u plagosën 2

08/09/207:09

Shperndaje:


Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Piqeras, në aksin rrugor Sarandë-Himarë.
Sipas informacioneve, automjeti tip Ford me targa të Durrësit është përplasur me bordurën. Brenda makinës ndodheshin 3 persona.
Si pasojë e përplasjes, ka humbur jetën pasagjeri Armand Asllani, 34 vjeç, banues në Durrës, ndërsa drejtuesi E.B dhe pasagjeria tjetër A. K, janë transportuar në Spitalin e Sarandës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.