Oltion Çaçi takim me banorë të Lagjes 2 dhe 3 në Sarandë

26/04/2321:18

Shperndaje:

Oltion Çaçi takim me banorë të Lagjes 2 dhe 3 në Sarandë.

Mbështetja dhe entuziazmi i këtyre banorëve është i madh në rrugëtimin tonë drejt fitores në #14Maj🌹, shprehet Oltion Çaçi.

Punë dhe vetëm punë për të vijuar me transformimet ikonike të Sarandës 🔆 me vizionin për ta kthyer në një qendër eksluzive të turizmit europian, ka qenë premtimi i kandidatit Oltion Çaçi ndaj banorëve.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.