10 të rinj sherr me leva dhe shkonj në ambjentet e një karburanti në Ksamil

17/10/2219:54

Shperndaje:

Një sherr mes një grupi të rinjsh ka ndodhur pasditen e sotme në ambjentet e një karburanti në Ksamil. Grupi i të rinjve është konfliktuar me grushta dhe sende të forta.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe deri më tani ka shoqëruar një shtetas.

Ndërsa dy makinat e sulmuesve janë gjetur të braktisura në hyrje të Ksamilit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.