Nqse mendoni se bën ftohtë, s`keni parë gjë akoma! Saranda do të shkojë -8°C

02/01/1713:49

Shperndaje:


Nqse mendoni se bën ftohtë, s`keni parë gjë akoma! Saranda do të goditet nga një i ftohtë ku termometri do të shkojë -8°C.
10-ditëshi i ardhshëm do të vazhdojë të mbizotërohet nga mot i kthellët dhe me temperatura të ulta.
Në Sarandë të mërkurën dhe të enjten do të ketë mot me vranësira dhe reshje të pakta shiu, ndërsa në vazhdim pritet kthjellim dhe mot me temperatura të ulta.
Temperaturat pritet gjatë natës të shkojnë poshtë 0°C, ku kulmin do ta arrijnë të shtunën dhe të dielën me -8°C.moti-sarande

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.