Njoftim punësimi për personel në “ASI ROOFTOP HOTEL”

15/03/2212:20

Shperndaje:

“ASI ROOFTOP HOTEL ju fton të bashkoheni me skuadrën e tyre, në këto pozicione pune:

 • Menaxher
 • Recepsionist
 • Shef Kuzhine
 • Ndihmës Kuzhinier
 • Pjatalarës
 • Sanitare
 • Banakier
 • Kamarier Bari
 • Kamarier Restoranti
 • Roje Nate

Kriteret e përgjithshme:

 • Ekperienca të mëparshme pune përbëjnë avantazh
 • Përgatitje të mirë profesionale
 • Aftësi të mira komunikuese, bashkëpunuese, përgjegjësie dhe korrektësie
 • Disa nga pozicionet e mësipërme kanë kriter kryesor njohjen e gjuhës së huaj Anglisht

Aplikantët mund të dërgojnë CV-në e tyre në email-in asirooftophotel@gmail.com ose të kontraktojnë nëpërmjet numrit të telefonit: +355699268900.

Adresa: Rruga Butrinti, Sarandë


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.