Një i plagosur në Ksamil, transportohet me ambulancë dhe polici në spital

06/06/2120:33

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.