Newsbomb: Pas Shkodrës edhe drejtuesit meshkujt të Sarandës do zëvendësohen me gra

05/09/1915:37

Shperndaje:


Urdhri i kryeministrit Rama që drejtorët meshkuj në bashkitë e vendit të japin dorëheqje ka krijuar efekt dhe në Sarandë.

Drejtuesit e Tatimeve dhe OSHEE-së Alket Qendro dhe Artur Kseno janë dorëhequr nga funksionet përkatëse

Pas mbledhjes së kryesisë së PS-së ku u caktuan koordinatorët dhe drejtuesit e rinj politik të kësaj partie në Shkodër, Rama propozi rifreskimin e administratës dhe strukturave partiake.

Ky propozim solli dhe largimin e 7 drejtuesve lokalë të institucioneve në Shkodër. NewsBomb
Nderkohë Saranda Web mëson se gjatë javës së ardhshme priten edhe dorëheqje të tjera nga drejtuesit meshkuj.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.