Nënë Elefteria përfundon përsëri në mes të rrugëve!

28/09/2010:46

Shperndaje:


Nënë Elefteria përfundon përsëri në mes të rrugëve!
Vetëm pak ditë më parë ministrja e Shëndetësisë Manastirliu, duke publikuar foto të Elefterisë pas një operacioni në Spitalin e Traumës, premtoi se për Nënë Elefterinë do të sigurohej një strehë e ngrohtë.
Ende nuk dihet si përfundoi Nënë Elefteria përsëri në mes të rrugës në Piqeras dhe çfarë u bë me premtimin e ministres.
Elefteria Qendrothanasi kishte shprehun ankesa se kujdestarja, e cila është edhe kunata e saj, të cilën e paguan shteti, jo vetëm nuk i ofronte shërbimin e duhur, por e linte të pangrënë.

https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/627933628091145


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.