Monna Tours kërkon punonjëse PR, Menaxhere për Guidat Turistike dhe Hostes

05/07/2422:04

Shperndaje:

Monna Tours – Agjensia e Udhëtimeve Turistike kërkon të punësojë:

PR, Menaxher/e për Guidat Turistike dhe Hostes

 

Përgjegjësitë:

 

  • Organizimi dhe menaxhimi i aktiviteteve turistike dhe udhëtimeve.
  • Komunikimi dhe koordinimi me turistët
  • Mbikëqyrja e guidave turistike.
  • Menaxhimi i rrjete sociale, promovim i Monna Tours.

 

KONTAKT: 069 678 8493 ose 069 33 66 493


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË
KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.