Mjekët dhe personeli i spitalit të Sarandës marrin dozën e dytë të vaksinës ndaj Covid

13/03/219:05

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.