Ministri Lleshaj në Bashkinë e Finiqit, takim me banorët dhe për të dëgjuar shqetësimet e tyre

20/06/2014:39

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.