Merr fund ndalimi i “Ministrit të Mbrojtjes së Çamërisë”

16/01/1719:45

Shperndaje:


Ka zgjatur vetëm pak orë ndalimi nga policia i Resul Piros, i shpallur si “Ministër i Mbrojtjes së Çamërisë”. Lajmin e konfirmon për Saranda Web vetë “Kryeministri i Republikës së Çamërisë” Festim Lato.
Lato shprehet se policia e ka liruar pasi ndaj Piros nuk rezulton asnjë vepër.
Resul Piro ishte shoqëruar më herët në komisariatin e Policisë Sarandë dhe më pas drejt Vlorës, por pa u dhënë shpjegime për arsyen e shoqërimit.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.