Maskat thyejnë vitrinën e biznesit dhe vjedhin mallin

02/12/2010:08

Shperndaje:


.
Një biznes në lagjen nr.2 ka rënë pre e grabitësve gjatë natës.
Autorët e ngjarjes janë fiksuar nga kamerat e sigurisë në kohën kur kanë goditur dhe thyer xhamarinë dhe vitrinën e dyqanit dhe kanë marrë prej andej dhjetra ora dhe sende të tjera me vlerë.
Autorët kanë vepruar të maskuar, ndërkohë policia ka marrë pamjet e kamerave të biznesit dhe të kamerave të tjera në bizneset përreth dhe pritet të merren edhe pamjet e kamerave në rrugët e qytetit, serveri i të cilave ndodhet në bashki.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.