Makina bie në humnerë dhe merr flakë në rrugën Sarandë – Kardhiq

27/02/2416:27

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.