Lufta ndaj krimit, Policia e Shtetit dhe RENEA “mësyjnë” drejt Sarandës

22/09/1716:04

Shperndaje:


Lufta ndaj krimit, Policia e Shtetit dhe RENEA “mësyjnë” drejt Sarandës.
Policia e Shtetit dhe forcat RENEA pas aksionit të zhvilluar gjatë ditës së sotme në qytetin e Vlorës ku u prangos një 26-vjeçar, janë zhvendosur në një tjetër operacion në Sarandë.
Operacioni i koduar “Vjeshtë 2017” do të shtrihet në të gjithë vendin dhe bëhet me qëllim për të luftuar krimin e organizuar, për të kapur personat e shpallur në kërkim si dhe për kontrollin e automjeteve të shtrenjta.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.