LSI shpall listën e kandidatëve për Qarkun Vlorë, emrat nga Saranda dhe Delvina

08/03/2110:13

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.