Kryeministri Rama dhe Gjiknuri inspektim në kantierin Kardhiq – Sarandë

10/11/1814:58

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.