KËRKOHEN MESHKUJ & FEMRA QË FLASIN GREQISHT (PART TIME OSE FULL TIME)

18/01/2319:58

Shperndaje:

Flet mirë greqisht?

– Je duke kërkuar punë nga 4 orë ose 8 orë? (part time ose full time)

– Do të punosh në një ambjent komod me sigurime dhe extra bonus?

– Je duke kërkuar karrierë në fushën e Telekomunikacionit dhe Teknologjisë?

Telefono nga ora 09:00 – 18:00 në numrat 044809832, 0695125818 (whatsapp)

Dërgo CV në [email protected]

Zyrat e kompanisë ndodhen në qytet Tiranë, Korçë, Gjirokastër dhe Sarandë.

-Μιλάς καλά την ελληνική γλώσσα;

-Ψάχνεις για εργασία από 4 έως 8 ώρες;
-Θελεις να εργάζεσαι σε ευχάριστο χώρο, με ένσημα και έξτρα BONUS;
-Αναζητάς κάποια καριέρα στο χώρο της επικοινωνίας και της τεχνολογίας;


Καλέστε από τις 09:00 – 18:00 στα τηλέφωνα 044809832 ή 0695125818
WhatsApp: 0695125818
Αποστολή Βιογραφικού : [email protected]

Τα γραφεία της εταιρείας βρίσκονται στις πόλεις Τίρανα, Κορυτσά, Αργυρόκαστρο και A. Σαράντα.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.