Kënduan për Edi Ramën, Damianin & Ballukun, Bashkia Sarandë i shpërblen me 23 milionë lekë

24/09/2214:52

Shperndaje:

Kënga për udhëheqësit e kënduar ditën e inaugurimit të tunelit të Skërficës u komentua nga shumë njerëz si një veprim servilizmi për pushtetarët.

Ndoshta të gjithë gabuan!

Grupi “Zëri i Bilbilit” është paguar nga Bashkia Sarandë për “Shpenzime për aktivitete sociale për personelin” në vlerën e 23 milionë e 322 mijë lekë të vjetra, pagesa të kryera në 29 korrik 2022 në vlerën e 1 milion e 272 mijë lekë dhe në 1 shtator 2022 në vlerën e 22 milionë e 50 mijë lekë të vjetra.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.