Kapet në kufi 53 kg kanabis, arrestohen 3 shqiptarë dhe 1 austriak

21/02/1711:10

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.