IMT përsëri aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje në Ksamil

05/11/2011:41

Shperndaje:


Inspektoriati i Mbrojtjes së Territorit të Bashkisë Sarandë ka zhvilluar sot një tjetër aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje në Ksamil.
Aksioni i sotëm është zhvilluar për prishjen e disa ndërtimeve të vendosura gjatë ditëve të fundit, me qëllim më pas legalizimin e tyre.

Por banorë të Ksamilit, të cilët kanë kontaktuar në Saranda Web, shprehen dyshues se ky aksion zhvillohet selektiv dhe në baza partiake.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.