Identifikohen 3 nga viktimat e aksidentit në Muzinë. Shoferi që ndërroi jetë, baba i tre fëmijëve

26/08/2116:16

Shperndaje:

Shkon në 5 numri i viktimave në Qafë-Muzinë!

Shoferi që ndërroi jetë, babai i tre fëmijëve, bënte linjën Tiranë-Sarandë

Ka shkuar në pesë numri viktimave nga aksidenti që ndodhi pasditen e sotme në aksin Sarandë-Gjirokastër. Mësohet se një nga të plagosurit rëndë i cili ndodhen në furgon ka ndërruar jetë.

Ndërkohë që shoferi i furgonit është identifikuar dhe është Bardhi Proda. Ai ishte baba i tre fëmijëve dhe bënte linjën Tiranë-Sarandë.

Ndërkohë janë identikuar edhe 2 viktima të tjera, Fiqiri dhe Drita Korçari.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.